promocja markizy rolety_materialowe zaluzje_aluminiowe zaluzje_drewniane_2 2
Markizy
Już dziś przygotuj się na gorące letnie dni. Markizy dają przyjemny cień i chronią przed słońcem na tarasach i balkonach, ale też zapobiegają nagrzewaniu wnętrz w ciągu dnia.
Rolety materiałowe
Chcesz szybko i tanio zmienić wystrój swojego mieszkania? Skorzystaj z szerokiej gamy kolorystycznej rolet materiałowych. Świetnie zabezpieczają przed uciążliwym słońcem i dają poczucie intymności.
Żaluzje aluminiowe
Nowoczesne wnętrze, oryginalny charakter, przełamanie stereotypów – wszystko to możesz osiągnąć montując żaluzje aluminiowe. Współczesne materiały i standard wykończenia przywróciły je do łask dekoratorów wnętrz.
Żaluzje drewniane
Szukasz oryginalnego i wyszukanego sposobu na dekorację okna? Żaluzje drewniane nadadzą wnętrzu ciepły charakter, a całemu pomieszczeniu prestiż i elegancję.

Na terenie Warszawy i okolic można napotkać nasze ulotki, każdy klient z ulotką otrzyma rabat 5%! Oferta ważna do odwołania.

żaluzje drewniane

Przy zamówieniu żaluzji drewnianych o łącznej powierzchni przekraczającej 10 m2 montaż GRATIS! Oferta ważna do odwołania.

W związku z uruchomieniem naszej nowej strony internetowej każdy nowy klient na hasło INTERNET otrzyma 10% rabatu na montaż dowolnego systemu osłonowego!