promocja markizy rolety_materialowe zaluzje_aluminiowe zaluzje_drewniane_2 2
Markizy
Już dziś przygotuj się na gorące letnie dni. Markizy dają przyjemny cień i chronią przed słońcem na tarasach i balkonach, ale też zapobiegają nagrzewaniu wnętrz w ciągu dnia.
Rolety materiałowe
Chcesz szybko i tanio zmienić wystrój swojego mieszkania? Skorzystaj z szerokiej gamy kolorystycznej rolet materiałowych. Świetnie zabezpieczają przed uciążliwym słońcem i dają poczucie intymności.
Żaluzje aluminiowe
Nowoczesne wnętrze, oryginalny charakter, przełamanie stereotypów – wszystko to możesz osiągnąć montując żaluzje aluminiowe. Współczesne materiały i standard wykończenia przywróciły je do łask dekoratorów wnętrz.
Żaluzje drewniane
Szukasz oryginalnego i wyszukanego sposobu na dekorację okna? Żaluzje drewniane nadadzą wnętrzu ciepły charakter, a całemu pomieszczeniu prestiż i elegancję.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. Przez ponad 10 lat działalności mieliśmy okazję pracować zarówno z firmami i instytucjami, jak i z osobami prywatnymi, świadcząc kompleksowe usługi związane z doborem, montażem i serwisem dekoracji okiennych.

Nasz wyspecjalizowany zespół posiada wiedzę dekoratorską i techniczną, które umożliwiają nam profesjonalne przeprowadzenie całego procesu: począwszy od pomiaru, przez konsultację dekoratorską, aż po montaż i serwis dostarczonych przez nas rozwiązań. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy potrzeby klienta, trendy i nowoczesne rozwiązania, które pojawiają się w branży dekoratorskiej oraz różnorodne warunki techniczne jakie napotykamy w obsługiwanych wnętrzach.

Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom zapewniać profesjonalną obsługę. Cechuje nas dokładność, uczciwość i szybki proces realizacji. Nie pobieramy opłat ani zaliczek na etapie przygotowywania zlecenia. Konsultacja i pomiar są bezpłatne, a fakturę wystawiamy dopiero po zakończeniu całości zleconych nam prac.

Śledzimy światowe trendy związane z wystrojem wnętrz. Do naszej oferty włączamy najnowsze rozwiązania i technologie. Dbamy o wysoką jakość materiałów i sprzętu, na którym pracujemy, a nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zapewnić Państwu satysfakcję ze współpracy z firmą Roltman.

W 2015 roku nasze wysiłki w tym względzie zostały docenione. Otrzymaliśmy certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA, przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów oraz kontrahentów. Proces certyfikacji oparty jest na wskaźniku opinii i zaufania opracowywanym przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych.

Wcześniej, w 2012 roku, otrzymaliśmy także certyfikat FIRMA PRZYJAZNA DZIECIOM. Jako firma odpowiedzialna społecznie, część dochodów przeznaczamy na wsparcie szkół, fundacji oraz dzieci potrzebujących pomocy.

Angażujemy się w wiele działań i inicjatyw, które wiążą się bezpośrednio z naszą specjalizacją. Współtworzymy program DEKORATORNIA, który jest emitowany na antenie TV4.

Zachęcam Państwa do kontaktu z nami. Zapewniam, że jakość, solidność i terminowość, które wyznacznikiem standardu usług, jakie oferuje moja firma przyniosą Państwu satysfakcję i pozwolą dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.